STING CHCE PŘIPRAVIT SVÉ DĚTI O DĚDICTVÍ

Britský zpěvák, skladatel a hudebník Sting oznámil, že chce připravit své děti o mnohamilionové dědicví, protože si myslí, že to způsobí více škody než užitku.
62 letá rocková hvězda má majetek kolem 250 milionů euro, uvádí „Reuters“. Má tři syny a tři dcery ve věku mezi 18 a 37 lety.
„Musejí pracovat,“ řekl Sting v rozhovoru s britským časopisem „Mail on Sunday“. Samozřejmě, pokud by se dostaly do potíží,tak bych jim pomohl. Mají silnou pracovní etiku a chtějí uspět na základě svých vlastních zásluh, „dodal zpěvák. „Řekl jsem jim, že nebudou mít tolik peněz jen proto,že jsem odešel.
Sting říká, že utrácí velkou část peněz na výplaty pro asi 100 lidí, kteří pro něj pracují. Rozhodl se, že chce, aby se jeho děti nestaly milionáři díky dědictví a připojil ke skupině velmi bohatých slavných lidí se stejným myšlením, mezi nimiž je zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates. Dříve, Gates řekl, že jeho děti by neměly očekávat, že zdědí převážnou část jeho majetku,ve výši asi 76 miliard dolarů. Členem této skupiny je i jeden z nejpopulárnějších hudebníků ve Velké Británii Sir Paul McCartney z „The Beatles“.
Sting vyrůstal v rodině britské dělnické třídy v Wallsend, Newcastle. Předtím, než se stal slavným, hrál v místních hospůdkách za 10 liber za noc. Následně opakovaně poznamenal, že se proslavil díky své vytrvalosti a vytrvalosti k práci. Sting říká: „Je-li mi něco podané na talíři, nejsem si jistý, jestli bych si toho vážil nebo jestli bych uspěl.“

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *