Pánské módní základy: POLO trika

Pánské módní základy: POLO trika
Většina z nás má v šatníku nějaké polokošile. Je docela těžké vybrat správné polo triko pro konkrétní příležitost, ať se jedná o střih, rozmanitost barev či použité logo. Zde je pár jednoduchých kroků, které vám pomohou při výběru, a přitom zůstanete svůj.

Polo Shirt
Než se ponoříme do toho, jak nosit polokošile, je důležitý výběr velikostí. Rukávy by měly zasahovat zhruba do poloviny bicepsů a košile by měla končit do 1/3 kalhot. Zabrání se tím ukazování břicha a můžete polo zastrčit do kalhot, pokud je to nutné. Věnujte také pozornost tomu, jak polo sedí na krku. Je důležité, abyste se ujistili, že je polokošile správně rozepnutá, protože pomáhá utvářet vaší tvář. Některé polokošile zůstávají pevně uzavřené, i když se rozepnou.

Klíč ke stylu
Nyní se ujistěte, že máte správné spektrum barev. Tím máme na mysli pola v pevných barvách: bílá, šedá, tmavě modrá a černá. Snažte se udržet je v jednoduchém designu, jak jen to je možné. Tyto kombinace lze pak volně nosit na nejrůznější akce, o nedělích či na zahradu. Jsou důležitou součástí letního šatníku.
Ale pokud se chystáte za experimentovat, zábava s polokošilemi může začít. Rozmanitost, kterou můžete najít, lze vidět v límečkách u krku, materiálu či žebrovaných manžet. To je oblast volby, která vám umožní přidávat jemné zvraty svého vzhledu. Překvapivě nejvíce využívané pola jsou se středním až hlubokým límcem a knoflíčky pod límcem. Proč? Lze je snadno kombinovat s dalšími části letního oblečení, sezónní kalhoty, vesta nebo plné barvy. Díky takovéto polokošili si můžete dovolit nosit tyto elegantní prvky.
Pola pomáhají v kombinaci s relativně nestrukturovanými, ležérními kusy. Tak si můžete vzít béžový oblek, tmavě šedou polokošili na příležitostné setkání v restauraci či na pivo. Díky ležérním kalhotám budete působit inteligentně a neformálně.

 

autor: Lukáš Bělík

photo: freevectorsdaily.com

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *