Padl další mýtus : Muži jsou ješitnější než ženy

Dove uskutečnil celosvětový průzkum zaměřený na muže.
Výsledky výzkumu ukázaly, že moderní muž je posedlý svou image, vic než kdy jindy a stráví čtyři roky svého života zdokonalovánim svého vzhledu. Ženy stráví tři roky, tím aby vypadaly krásně, ukazuje nová studie. Výsledky výzkumu poukázaly na to, že muži stráví jeden rok a tři měsíce svého života v tělocvičně s cílem zlepšit vzhled těla, to je šestkrát více, než ženy, které stráví posilováním dva měsíce.
Průzkumu se zúčastnilo více než 2000 mužů. Muži strávi dva roky a tři měsíce ve sprše nebo ve vaně, zatímco ženy pouze jeden rok a osm měsíců. Kromě toho, silnější pohlaví stráví téměř půl roku svého života holením. Péče o kůži je také jednou z hlavních priorit muže, odstraněním ochlupení stráví zhruba jeden měsíc života.
Muži také stráví pět měsíců u holičů a téměř jeden měsíc na péči o nehty.
Téměř jedna třetina muže (27%) uvedla, že schopnost oholit se je hlavní dovedností,kterou jim předal jejich otec. „Péče o vzhled se stává důležitým faktorem pro moderního muže. S nárůstem produktů cílených na muže, tráví trochu více času péčí o sebe“ řekl mluvčí kosmetické firmy „Dove“.

Foto: Andrew Dyer