Nejdražší prázdninové destinace na světě

Pomalu, ale jistě přichází zima, která do našich končin přinese chladný vítr, sníh, déšť a další neduhy, které sebou toto roční období přináší. Teď si představte, kdybyste měli neomezený rozpočet a chtěli byste vyrazit do teplých krajin. Zde vám přinášíme seznam destinací, které patří mezi ty nejluxusnější a nejdražší resorty na světě.

Seychely North Island:

Ostrovní ráj Seychely patří mezi top destinace již mnoho let. V poslední době však bohatým nestačí samotné ostrovy a vybírají si jen jeden speciální ostrůvek, který se tak vymyká ostatním. Hitem posledních let je totiž ekoturistika, kdy návštěvníci mohou poznat ostrov North Isladn v době, kdy tu nebyla ani noha.

sds

Za dovolenou ve zdejších vesnicích, zaplatíte od padesáti do sta tisíc korun. Ocitnete se tak na místě, kde princ William a vévodkyně Kate měli líbánky. Za tak drahou dovolenou však nedostanete jen krásné prostředí, ale skutečné prvotřídní servis. Zdejší personál s vámi bude naprosto vše konzultovat. Večeře na míru, výlety a expedice na míru, wellness na míru, atd. Kromě toho všeho, budete na ostrově téměř sami, neboť počet míst je značně omezen.

 

Hilton Seychelles Labriz Resort and Spa

Resort disponuje venkovním bazénem a vyhřívanou vířivkou a rovněž nabízí luxus v podobě privátní pláže.
Hosté si mohou zacvičit v posilovně či si zahrát tenis. Místní spa nabízí velký výběr relaxačních služeb. Parní lázeň je tím pravým místem pro relaxaci po skončení dne.
Resort Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa nabízí elegantní a moderní pokoje. Všechny disponují privátními koupelnami, kde hosté naleznou samostatnou vanu a pohodlné župany.
Resort nabízí bar, ideální místo pro skleničku vašeho oblíbeného nápoje, naopak v místním restauraci si můžete pochutnat na vybrané a kreolské kuchyni. Bohatá snídaně formou bufetu je servírována každé ráno a pokojový servis je k dispozici po celý den.

sdsaaaka
Po dni stráveném na pláži mohou hosté odpočívat u masáže. Hosté resortu mohou využít nabídky bezplatného zapůjčení kol a snadno tak poznávat okolní zajímavá místa.

zdroj: www.perfecthotel.net

 

Petit St. Vincent perla v ráji

Soukromí a výjimečnost patří mezi nejcennější vlastnosti dnešní doby. Podobně je i na tom ostrov Petit St. Vincent, který spadá pod územní oblast Grenadini. Privátní ostrůvek nabídne skutečný ráj. Můžete se procházet po bílém písku, užívat si samotu v překrásné laguně či si dopřávat lahodné plody zdejšího ostrova. Na ostrově se nacházejí pouze bungalovy, které jsou od sebe odděleny tak, že nikoho nepotkáte, pokud to sami nebudete chtít. V případě, že budete chtít servis, vyvěsíte nad svůj bungalov vlajku, podle které dáte vědět, jaké služby si přejete. Za služby se platí a i zde si připravte peněženku naditou tisícovkami. Za jednu noc zde vypláznete kolem 15 tisíc korun.

sdsa

www.perfecthotel.net

 

Palm Island Resort

sdsaaa

Mezi přednosti tohoto 4hvězdičkového zařízení, které se nachází v městečku Palm Island, patří fakt, že je elegantní a vytříbené. Má soukromý přístup k vlastní pláži.
Resort disponuje denním spa a wellness centrem, nabízejícím široký výběr relaxačních terapií a ozdravných kúr. Fitness zařízení je snadno přístupné hostům, kteří se ani během cestování nechtějí vzdát zdravého životního stylu. Resort nabízí i bazén a tenisové kurty , což jistě udělá radost hostům vyznávajícím zdravý životní styl.
Resort nabízí pohodlné a luxusní pokoje s kabelovou / satelitní TV, minibarem a ledničkou. Připravte si kávu či čaj v soukromí svého pokoje díky vybavení, které je vám bezplatně k dispozici.
Na vyžádání Palm Island Resort nabízí i možnost stravování all-inclusive. Pokud si zvolíte jíst v v resortu, restaurace může nabídnout snídaně.

sdsaa

www.perfecthotel.net