DOVOLENÁ NA LODI JE ODPOČINEK, ZÁBAVA I POZNÁNÍ

Toužíte po trochu jiné dovolené, ale která přesto zahrnuje odpočinek, zábavu i poznání? Neváhejte a nasedněte na loď. Okružní plavba na lodi je možná přesně to, co naplní vaše očekávání. Doba pokročila, a tak dnes stačí jen vybrat destinaci a sbalit kufry. Ať už se chcete podívat po středomoří nebo zvolíte některou z exotičtějších destinací jako je Austrálie, Jižní Amerika nebo Asie, můžete si být jisti, že na komfortní lodi prožijete úžasné chvíle.

phoca_thumb_l_msc0808629_med

Největší společnost, která takovéto plavby spolehlivě zajišťuje je CK Diamond Travel. Podstatou takové plavby jsou převážně noční přesuny při zajištění veškerého pohodlí, protože dnešní gigantické lodi představují vlastně perfektně vybavené hotely. Stále populárnější jsou pro rodiny s dětmi, na které je myšleno spoustou atrakcí. Dříve si takovou okružní plavbu mohlo dopřát jen nemnoho majetných. Symbol dřívějšího luxusu se dnes stal dostupným i pro běžného cestovatele. Na lodích najdete bazény s tobogany, dětská hřiště, kinosály, diskotéky, pořádají se zde maškarní bály i soutěže a kvízy. Můžete se zúčastnit kurzů jogy, vaření, kreslení či tance.

Bojíte se mořské nemoci? To dnes už nemusíte! Moderní lodě jsou vybaveny systém na stabilizaci lodních palub, takže již nemusíte myslet na to, abyste si přibalili dostatek zázvoru, který nevolnosti na moři zahání.

phoca_thumb_l_msc0911947_med

Jak vybírat?

Ideální je vědět, kam se chcete podívat a které země navštívit. Podle toho si vyberete z některé z nabízených tras. Důležitá je volba lodi. Ty jsou označeny hvězdičkami podobně jako hotely. Rodina s dětmi chce obvykle bydlet pohromadě v jedné kajutě. To není problém na lodích Norwegian, Royal Caribbean, Carnival a Disney, které mají kabiny pro pět až šest pasažérů.

Milenecký nebo manželský pár si naopak bude chtít užít soukromí dvoumístné kajuty. Na horní palubě se jistě všichni sejdou a budou pozorovat romantický západ slunce, jenž má na moři neopakovatelnou atmosféru.

phoca_thumb_l_la20caramella_tcm21-67491

Děti vemte s sebou!

Na dovolené si s nimi užijete daleko víc zábavy a podpoříte tím rodinnou soudržnost. Navíc, když si vyberete některou z lodí MSC, které jsou určeny především pro rodiny s dětmi, budou s vámi cestovat zdarma. Lodě jsou vybaveny pro všechny věkové kategorie, takže se rozhodně nudit nebudou.

Co vás čeká?

Každé ráno se probudíte v jiném místě, které se můžete vypravit sami nebo s průvodcem prozkoumat, přičemž nemusíte s sebou tahat kufry a víte, že nocleh a jídlo máte zajištěné. Mimochodem jídlo na těchto plavbách je vždy nadstandardní. Obvykle můžete ochutnat i speciality země, kterou právě proplouváte. A nesmíme zapomenout na nákupy. Vždyť velké lodě, určené k okružním plavbám, mají vlastní obchody, takže vždy, když loď vypluje na širé moře, můžete zde nakupovat bez daně.

phoca_thumb_l_msc0808588_med

Čeho se vyvarovat?

Rozhodně s sebou neberte špatnou náladu. A svěřte se do péče Diamond Travelu.

Určitě budete spokojeni.

Více informací naleznete na webových stránkách www.diamondtravel.cz