Cristiano Ronaldo a Jenson Button na závodním okruhu

Na závodním okruhu blízko Madridu se děly neuvěřitelné věci: Cristiano Ronaldo, držitel dvou Zlatých míčů, a Jenson Button, šampion F1, kličkují, střílejí a nahrávají kopací míče pneumatikami závodního vozu McLaren.

Ronaldo and Button_5Tento „extrémní“ sport bylo k vidění na španělské dráze Circuito del Jarama, kterou TAG Heuer proměnil v gigantické fotbalové hřiště. Oba borci s velkým elánem a elegancí i ve vysokých rychlostech předvedli, co přesně v praxi znamená “Don’t Crack Under Pressure”. Nepodlehnout pod tlakem – to je motto a zároveň životní filozofie nejen obou sportovců, ale i značky TAG Heuer. CR7 si na vlastní kůži za závodním volantem vyzkoušel rychlé starty i řezání ostrých zatáček a F1 šampion zase na oplátku prošel tréninkem nabitým střelbou, slalomovými kličkami nebo hlavičkami. Propojením formule a fotbalu vznikl nový velice zajímavý a mimořádně zábavný druh sportu – dosud bez názvu … Formbal, nebo chcete-li fotbula1?

Ronaldo and Button

V cílové rovince s kostkovaným praporem v ruce nestál nikdo méně důležitý, než jejich skalní fanoušek – Jean-Claude Biver. „Byl to kouzelný den,“ řekl později Biver, prezident hodinkové divize koncernu LVMH (Louis Vuiton Moet Hennesy). “Cristiano Ronaldo i Jenson Button“ mají neuvěřitelný drajv a tah na branku. Je vidět, že náš slogan „Don’t crack under pressure“ je pro oba dva silně motivující a že všichni máme stejný názor na věc.“

Ronaldo and Button_6

Přestože název závodní dráhy Jamara odkazuje na slavný chronograf TAG Heuer z konce 70-let, otestovali oba aktéři mnohem modernější časomíru, a to legendární TAG Heuer Carrera Caliber 1887 a k tomu dostali ještě o něco nákladnější hračky: vozy McLaren P1 pro CR7 a McLaren 650S pro mistra Buttona. Cristiano byl za volantem stejně hbitý jako na hřišti – zrychlení, přesuny, přihrávky z levého křídla na Jensonův přední nárazník, rychlé otočky a střelba na branku.

Ronaldo and Button_7

Legrace si oba aktéři užili tolik, že ji celý týden sdíleli se svými fanoušky na Facebooku a Twitteru. Ohlas na sociálních sítích byl veliký – tisíce sdílených a přetvítovaných postů – přesvědčte se sami …

 

Ronaldo and Button_1

Video:

By TAG Heuer